TİCARİ İŞLETMELER

Nakit Kağıt ve Metal Para Yönetimi İçin Otomasyon Çözümleri

KİTLESEL PERAKENDE SEKTÖRÜNDE LOJİSTİK İNNOVASYONU:

VERİMLİLİK, GÜVENLİK VE ÇEVRE KALİTESİ İÇİN ETKEN FAKTÖR

Kitlesel Perakende Sektörü her geçen gün sürekli değişen tüketici davranışlarıyla karakter kazanmış, güçlü bir dinamik gerçeklikle uğraşmaktadır. Perakendeciler arasındaki rekabet, yüksek kalite ve verimlilik standartlarını getirir. Oppent çözümleri perakende dünyasının organik atıkların çevresel açıdan akıllı yönetiminde ve otomasyonlu kağıt ve metal para yönetiminde, müşteri hizmetlerinin geliştirilmesi ve çevre korumanın güçlendirilmesi yoluyla, bu zorlukla başa çıkmasında yardımcı olur.

NAKİT KAĞIT VE METAL PARA YÖNETİMİ

OTOMATİK KAĞIT VE METAL PARA YÖNETİMİ MÜŞTERİLER VE PERSONEL İÇİN GÜVENLİK DÜZEYİNİ ARTIRIR.

Para hırsızlığı, Kitlesel Perakende Sektörü’nde önemli bir güvenlik meselesidir. Oppent tarafından tasarlanan otomatik nakit kağıt ve metal para işleme sistemleri, bu riski azaltarak, müşteriler ve personel için güvenlik seviyesini arttırmaya yardımcı olur. Otomasyon kaynakların doğru kullanılmasını sağlar ve mağazada sunulan hizmet düzeyini artırır.

KAĞIT VE METAL PARA PNÖMATİK TÜP SİSTEMİ

ORGANİK ATIK YÖNETİMİ

BİR HİPERMARKETTE GÜNLÜK 600 KG’A KADAR YİYECEK ATIĞI ORTAYA ÇIKAR

Bir hipermarkette günlük, çalışma tezgahlarından veya son kullanma tarihi geçmiş ürünlerden gelen gıda atıklarının toplamı perakende mağazasının büyüklüğüne bağlı olarak 200 ile 600 kg arasında değişebilir. Oppent bu iş koluna yönelik organik atıkları otomatik olarak yönetebilen, yüksek düzeyde hijyen ve çevresel faydalar sağlayan bir teknoloji sunmaktadır.

info@oppent.com.tr
turkey@oppent.com

Cevizli Mahallesi
Tugayyolu Caddesi
Ofisim İstanbul Plazaları
B.Blok Kat11, Ofis:64, 34846
Maltepe - İstanbul - TÜRKİYE

Copyright © 2020 OPPENT. Her hakkı saklıdır.
Tasarım ve içerik yönetimi hizmetleri SNGRL Danışmanlık tarafından sağlanmaktadır.