SANAYİ / ENDÜSTRİYEL

Endüstriyel otomasyon çözümleri

HER İHTİYAÇ İÇİN AKILLI LOJİSTİK

Lojistik akışlarının otomasyonu, çok çeşitli sektörlere yüksek kalite standartlarında kati verimlilik seviyelerine uyum için somut çözümler sağlar. Bu nedenle, Oppent turizm ve eğlence tesislerinden (sinemalar, eğlence parkları), endüstriyel tesislere, kütüphanelerden, şirket genel merkezlerinden, bankalara kadar geniş bir uygulama yelpazesi içinde çözümler tasarlar.

GENEL ENDÜSTRİ UYGULAMALARI

HIZLI VE GÜVENİLİR OTOMASYONLU TAŞIMALAR İŞLETMENİN VERİMLİLİK DÜZEYİNİN ARTMASINA YARDIMCI OLUR.

Endüstri tesislerindeki departmanlar ve çalışma alanları genellikle birbirinden çok uzaktır. Maliyetlerin azaltılması ve yüksek kalite düzeyinin sağlanması ihtiyacı, küçük bir yatırım karşılığında standartları ve performansı artırabilecek teknolojik çözümler için yoğun bir talep yaratmaktadır.

Oppent çözümleri bu ihtiyaca, verimlilik ve üretkenlik seviyelerinin artmasına katkıda bulunan hızlı ve güvenilir taşıma ile yanıt verir. Özellikle Evo Ailesi üyelerinden EVOcart™’ın endüstriyel uygulamaları için bizimle mutlaka temasa geçin.

KÜTÜPHANELER

KİTAPLARIN OTOMATİK YÖNETİMİ İŞLETME MALİYETLERİNİ AZALTIR VE KULLANICILARA SUNULAN HİZMETİN KALİTESİNİ GELİŞTİRİR.

Oppent kütüphaneler için kullanıcılara sunulan servisin düzeyini artırmaya yönelik çözümler üretir. Bu çözümler kitapların okunmuş/iade edilmiş kitap yığınlarından tekrar okuma odalarına taşınmasını hızlandırır, işletme maliyetlerini düşürür ve personeli manuel olarak yapılan hacimli işlerden kurtarır ve böylelikle onlara diğer görevler için zaman yaratır.

DEMİR-ÇELİK FABRİKALARI

OTOMATİK TAŞIMA, ÜRETİM ÖRNEKLERİNİN TEK BİR MERKEZİ LABORATUARDA TOPLANMASINA VE SONUCUNDA ÖNEMLİ BİR MALİYET AZALMASINA İMKAN VERİR.

Bugün dünyada yılda 1 milyar tonun üstünde çelik üretiliyor. Maliyet azaltma kriterleri, yenilik ve kalite standartlarının yükseltilmesi, piyasa taleplerine yanıt olarak günümüzde demir-çelik üretiminde giderek daha fazla öncü olan gereksinimlerdir.

Demir-çelik fabrikalarında pnömatik taşıma çözümlerinin kullanımı, verimlilik düzeyini ve sürecin verimliliğini artırmaya yardımcı olur. Malzemelerin çok kısa bir sürede uzun mesafelere sorunsuz transferi sağlanır.

info@oppent.com.tr
turkey@oppent.com

Cevizli Mahallesi
Tugayyolu Caddesi
Ofisim İstanbul Plazaları
B.Blok Kat11, Ofis:64, 34846
Maltepe - İstanbul - TÜRKİYE

Copyright © 2017 OPPENT. Her hakkı saklıdır.
Tasarım ve içerik yönetimi hizmetleri SNGRL Danışmanlık tarafından sağlanmaktadır.