HAKKIMIZDA

1960 yılından beri Oppent verimliliği, basitliği ve etkinliği temel alan bir inovasyon kavramı izlemektedir ve bu da şirketin büyümesini ve işinde başarılı olmasını sağlamıştır. Oppent servis otomasyonu ve optimize lojistik akışları yoluyla kuruluşların verimliliğini ve insan yaşam kalitesini geliştirir. Heyecanla işe başladığımız ilk günden bugüne 1.500’den fazla sistemi  başarıyla kuran Oppent, Sağlık, Sanayi, Perakende ve Konut/Kent Alanları olmak üzere dört ana sektörde son teknoloji ürünü hizmetler ve çözümler sunmaktadır.

Her kurulum, sistem entegrasyonuna özel önem verilerek, müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır ve kullanım kolaylığı ve yönetimi kolaylığı ile birlikte sunulmaktadır. Oppent, sistem özelleştirmesine, sunduğu çözümlerin teknolojik güvenilirliğine ve yüksek hizmet ve destek kalitesine olan istişari yaklaşımı ile her zaman kendini rakiplerinden ayırtedebilmiştir. Ait olma duygusu, mükemmel servis becerileri, tutku ve insiyatif bugün de dün olduğu gibi tüm personelimizin çalışmalarına rehberlik ederek şirketimize ilham vermeye devam ediyor.

İleri teknoloji ürünü tüm çözümlerimiz İtalya’nın Milano kentindeki üretim üssümüzde tasarlanıp üretilmektedir. Projelendirme ve montaj süreçleri Oppent S.p.A.’nın %100 hissedarı olduğu Oppent Türkiye tarafından yönetilmektedir. Türkiye ve İtalya dışında İspanya ve Birleşik Arap Emirlikleri ofislerimiz vardır. Global kapsamı alanımız dahilinde, Brezilya, Şili, Çin, Kolombiya, Almanya, Fransa, Hindistan, Peru, Singpur ve İsviçre’de distibütörlerimiz bulunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Oppent şirketlerin verimliliğini ve hizmetlerin otomasyonunu, lojistik akışının optimizasyonu ve yönetimin kolaylaştırılması yoluyla insanın yaşam kalitesini geliştirir.

Oppent kendini insanların tam potansiyellerine ulaşabildikleri, daha iyi yaşayıp çalışabildikleri bir dünyaya adamıştır.

Oppent yüksek performanstan ödün vermeden ileri teknoloji ürünü çözümler ve servisler sunar.

Her bir sistem müşterilerimizin gerçek ihtiyaçları düşünülerek bütünlüğe, basitliğe, yönetim ve kullanım kolaylığına özel ilgi gösterilerek tasarlanmıştır.

Ait olma duygusu, mükemmel servis becerileri, tutku ve inisiyatif bugün de dün olduğu gibi tüm personelimizin çalışmalarına rehberlik ederek şirketimize ilham vermeye devam ediyor.

MİSYONUMUZ

DEĞERLERİMİZ

  • Deneyim & Tarihçe
  • Tavsiye & İşbirliği
  • Dinamik Esneklik
  • Hassasiyet & Kararlılık
  • İleri görüş & Proje
  • Kişiye özel hizmet & Söz
  • Teknoloji & Tasarım
  • Empati
  • Güvenilirlik
  • 360 Derece Destek

info@oppent.com.tr
turkey@oppent.com

Cevizli Mahallesi
Tugayyolu Caddesi
Ofisim İstanbul Plazaları
B.Blok Kat11, Ofis:64, 34846
Maltepe - İstanbul - TÜRKİYE

Copyright © 2017 OPPENT. Her hakkı saklıdır.
Tasarım ve içerik yönetimi hizmetleri SNGRL Danışmanlık tarafından sağlanmaktadır.